Nadruk

Angaben gemäß § 5 TMG
Johanna Schulz - GoDigital21
Mühlgasse 11 -13,
65183 Wiesbaden, DE
info@godigital21.de

VAT ID

Numer identyfikacyjny podatku od sprzedaży zgodnie z § 27 a ustawy o podatku od sprzedaży: DE331940315

Odpowiedzialność za zawartość

Jako usługodawca jesteśmy odpowiedzialni za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami prawa zgodnie z § 7 (1) niemieckiej ustawy o telemediach (TMG). Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG nie jesteśmy jednak zobowiązani jako usługodawca do monitorowania przesyłanych lub przechowywanych informacji osób trzecich lub do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność.

Obowiązki do usuwania lub blokowania wykorzystania informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawa pozostają nienaruszone. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu powzięcia wiadomości o konkretnym naruszeniu. Jeśli dowiemy się o odpowiednich naruszeniach, natychmiast usuniemy te treści.

.

Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy wpływu. Dlatego nie możemy przejąć żadnej odpowiedzialności za te zewnętrzne treści. Za treść stron, do których prowadzą linki, odpowiada zawsze dany oferent lub operator tych stron. Podlinkowane strony zostały sprawdzone pod kątem ewentualnych naruszeń prawa w momencie umieszczania linków. Nielegalne treści nie były możliwe do zidentyfikowania w momencie linkowania.

Stała kontrola zawartości linkowanych stron nie jest jednak zasadna bez konkretnych dowodów na naruszenie prawa. W przypadku powzięcia informacji o naruszeniu prawa, niezwłocznie usuniemy takie linki.

.

Copyright

Treści i dzieła stworzone przez operatorów witryny na tych stronach podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody danego autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tej strony jest dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku.

W zakresie, w jakim treści na tej stronie nie zostały stworzone przez operatora, przestrzegane są prawa autorskie osób trzecich. W szczególności treści osób trzecich są oznaczone jako takie. Jeśli mimo to dowiedzą się Państwo o naruszeniu praw autorskich, prosimy o poinformowanie nas o tym. Jeśli dowiemy się o jakichkolwiek naruszeniach, natychmiast usuniemy takie treści.

Uwaga

Chcielibyśmy zaznaczyć, że nie bierzemy odpowiedzialności za wynik. Nie gwarantujemy, że obliczony wynik rzeczywiście odpowiada Państwa optymalnemu zapotrzebowaniu na wodę.